hledat

Tags:

Schwesta Ewa a a Kitty Kat mají v Německu konkurenci. Kdo se hlásí o korunku pro královnu?

Sdílej
RUKAHORE_SHOP_BANNER

Rap v sukni měl již od nepaměti své kouzlo. Opačné pohlaví však nemá v našem žánru na růžích ustláno, neboť na něj je mnohdy nahlíženo skrze prsty. Své kouzlo to ale má a kdo by nechtěl vidět pěknou slečnu, jak tvrdě diktuje? U našich západních sousedů roste v posledních letech talent, který si získává stále větší pozornost.

Rodačka z Berlína ještě nedávno rozdávala první osvětu ve formaci SXTN. To se kromě vlastní aktivity objevilo třeba i na poslední desce Ewy Schwesty ve skladbě „Tabledance“. Juju se nikdy netajila láskou k německému rapu a několikrát se nechala slyšet, že vyrůstala na Aggro Berlín. Od čtrnácti let pak sama zkoušela své štěstí, nejprve na freestyle battlech.

V roce 2010 se potkala s Nuru a o čtyři roky později založili SXTN, které si získalo přízeň publika. Od loňska však nakonec zvítězily sólové ambice a Juju se objevila například po boku Capitala Bry. V poslední době je nejvyhledávanější umělkyní v německy mluvících zemích. Debutové album „Bling Bling“ vyšlo 14. června a čítá hosty jako Henning May či Xavier Naidoo.

Tracklist:

1. Intro
2. Hardcore High
3. Coco Chanel
4. Vermissen feat. Henning May
5. Sommer in Berlin
6. Hi Babe
7. Live Bitch
8. Freisein feat. Xavier Naidoo
9. Bye Bye
10. Bling Bling
11. Winter in Berlin

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz