hledat

Sázka na MF Dooma superkapele Czarface vyšla, teď přišla řada na Ghostface Killah

Sdílej

Začneme od začátku, 30. března 2018 se spojili tihle chlapci – MF Doom a super kapela Czarface. MF Doom není krutej jenom díky své masce, nebo že kouří kvalitní doutník někde na Kubě. Tenhle týpek z Londýna patří mezi nejoriginálnější ve hře, tohle je prostě Madvillain, Danger Doom, KMD, JJ Doom. Patři pod Stones Throw, dělá špinavý a skvělý věci.

Na druhé straně máme Czarface aneb nerozlučná dvojice 7L & Esoteric z rodiny Army of the Pharaohes a to se ví, že se zde měkké věci neplodí a netopýra, kterej podle mě v roce 2005 na Hip Hop Kempu předvedl nejlepší Wu-Tang koncert v Česku. Nikdo jiný, než Inspectah Deck to být nemůže.

Sama o sobě tahle kombinace zní šíleně, ale skvěle. Koncem března minulého roku vydali společně album "Czarface Meets Metal Face". Tohle je přesně ta situace, kdy dostaneš přesně to, co chceš.

Nás nenapadlo, že by Czarface mohli přijít s něčím nebo někým zajímavějším, než je MF Doom, ale myšlení je matka omylů. Výše zmiňovaní si asi řekli, příště zkusíme přitvrdit a zkusit to vyšperkovat, a tak oslovili nejvýraznějšího člena Wu-Family Tonyho Starkse.

Nahráli úvodní singl "Iron Claw" a 15. února jim vylézá společný projekt "Czarface Meets Ghostface". Až se to bude blížit, budeme vás určitě informovat a jestli to bude znít jako úvodní singl, který si určitě hned pusťte, tak se máme zřejmě na co těšit. 

Ruck Pý

RUKAHORE_SHOP_BANNER

Diskutuj na Bbarak.cz

Už jsi četl?