hledat

Sax přináší první poutač na své další sólo ze skalního města v Adršpachu. Jak mu jde jízda na koni?

Sdílej
RUKAHORE_SHOP_BANNER

Regie bude muset čekat, ale rozhodně si neukouše nehty nudou, neboť v první polovině tohoto roku také vydal své v pořadí druhé sólo, takže o koncerty a poptávku po své tvorbě nouzi nemá. Sax v minulém roce vydal několik šuplíkových skladeb, kterými připomněl, že i po letech v rapu má stále co říct a chuť prezentovat své myšlenky.

V říjnu tohoto roku by měla být jeho nová deska hotová a brzy se dozvíme i více o jejím obsahu. Zatím nám musí stačit samotný název a první singl „Ráj“, který se dočkal vizuálního zpracování ve skalním městečku ve východních Čechách. Adršpašské skály jsou hojně využívány i režiséry celovečerních filmů, o čemž jsme se již v minulosti několikrát přesvědčili. Jak tato malebná krajina sedla Saxovi, který vám také ukáže, jak zvládla jízdu v sedle?

„Ráj je první singl z mého sólo alba Sax ve městě. Videoklip k němu natáčeli kluci z Redlooks a při náročném natáčení odvedli skvělou práci, za což jim patří velký dík, stejně jako všem dalším, kteří se na realizaci podíleli. Album je naplánováno na říjen 2017 a bližší informace k němu a hostům budou zveřejněny spolu s dalším singlem,“ dodává Sax, jehož první ochutnávku si můžete pořídit na iTunes.

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz