hledat

Tags:

Salt-N-Pepa zní přesvědčivě jako zamlada, Erick Sermon a Rockwilder odvedli dobrou práci

Sdílej

Erick Sermon se spojil se starým známým Rockwilderem, ujal se role výkonného producenta a společně udělali novou skladbu s legendární dámskou skupinou Salt-N-Pepa, což je výjimečná událost. Salt ani Pepa toho totiž hudebně od druhé poloviny devadesátek příliš nespáchaly a zaměstnávaly je hlavně děti.

Výsledkem je velmi příjemný funky singl „Back 2 The Party“, který pojednává o dobré atmosféře na klasických newyorských Block Parties. Byť věc ani náhodou nepůsobí staře a zaprášeně, nechybí ji old school feeling, kdy deejayové pouštěli muziku a mistři ceremonie se snažili jednoduchými pokyny zabavit dav.

Když jeden poslouchá interesantní projev obou protagonistek, s takovou formou by si klidně dokázal představit i jejich návrat po sedmadvaceti letech od poslední studiové nahrávky „Brand New“.

Pecka plní úlohu prvního singlu z připravovaného alba The Green-Eyed Bandita, které se bude jmenovat „Dynamic Duos“ a slíbeno ho máme už letos na jaře. Deska slibuje celou řadu pozoruhodných umělců, s tím, že do projektu jsou zainteresováni také Cypress Hill, Snoop Dogg, Method Man s Redmanem i M.O.P. Navíc dojde i na nebožtíky Prodigyho a Nate Dogga.

Baví vás obsah bbarak.cz? Budeme vděční, když nás podpoříte na Buy Me a Coffee

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1