hledat

Tags:

Sa4 vládne pouličnímu byznysu, LX zatěžuje váhu i plíce a Maxwell si dopřává v nočních klubech

Sdílej

Nedávno jsme vás informovali o tom, že v táboře labelu 187 Strassenbande letos rozhodně nelení. Jedna z vlajkových lodí německého rapu s trvalou adresou v Hamburku již na počátku roku vystrčila růžky skrze sólo Gzuze „Grosse Freiheit“, závěr května pak nabídne dokonce tři další individuální práce vydané ve stejný den.

Velkým plusem tohoto labelu je holý fakt, že kromě týmového ducha se jedná o charismatické osobnosti, které dokážou upoutat pozornost i sami o sobě. Sedmadvacátý květnový den tak vychází sólové počiny součástek LX, Mawell a Sa4.

Zmíněné trio vsází na to, kde se cítí silné a první singly jsou tomu důkazem. LX se nikdy netajil láskou k zelené bylině, proto jeho deska „Wazabi“ nebude postrádat ódy pro zkuřky, jak dokládá „Wazabi gang“. Maxwell je pro změnu králem mejdanů, a tak jeho „Kein plan“ reprezentuje singl „Diskothek“.

Pouličnímu byznysu vládne Sa4, o kterém se vedou sáhodlouhé spekulace, že to je on, který tahá za nitky nekalých praktik ze všeho nejvíce. Jisté signály může poskytnout i singl „Organisiert“ pojmenovaný jako celé album. Již nyní je jasné, že v závěru jara se mají fanoušci 187 Strassenbande na co těšit.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1