hledat

Tags:

Rytmus připomněl Cormegu. Jak se mu povedla titulní věc k novému thrilleru „Válka policajtů“?

Sdílej

Rytmo už za svých sedmačtyřicet absolvovaných sezon několik hereckých ostruh nasbíral a teď nemáme na mysli desítky klipů a řadů dokumentů o jeho osobě či domovské kapele KF.

Už před čtrnácti lety debutoval v „Bastardech“, kteří měli našlápnuto snad na deset Českých lvů, ale nakonec se tak senzačně nestalo a dodnes to celá řada filmových kritiků nazývá „krádeží za bílého dne“.

Od té doby se pak objevil i několika dalších snímcích, s tím, že již od 1. února bude jeho herectví k vidění také v dobové devadesátkové novince „Válka policajtů“.

V akčním thrilleru, jenž se natáhl na 150 minut (uf), se potkal na jednom plátně i s Jakubem Štáfkem. „Jde o příběh založený na skutečných událostech a je to i o tom, že ten, kdo se nepostaví zlu, se stává jeho spolupachatelem,“ zní v synopsi.

A když už se do toho nemálo namočil také frontman Kontrafaktu, to by bylo, aby nedodal titulní skladbu pro soundtrack. Jmenuje se „Berci“ a zvolený sample vám bude evokovat jednu z nejznámějších hymen od Cormegy „Beautiful Mind“.

Baví vás obsah bbarak.cz? Budeme vděční, když nás podpoříte na Buy Me a Coffee

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1