hledat

Tags:

Rytmo, PSH, PIO, Chaozz či Superz…Žil Moc z Divokýho Západu přináší „respekt a inspiraci“

Sdílej

Zajímavý projekt se nám zrodil na tuzemském Instagramu. Dle slov autora nejspíš nikdy nebude na Youtube ani jinde, tak se o to podělíme aspoň takto, formou reelů.

Žil Moc aka Booczech aka Raek z Divokýho Západu chystá „Bootape 2“, což je pokračování jeho mixtapu z roku 2008, který byl tehdy distribuován formou SMSky, kdy jste po odeslání získali link na stažení. Tehdy to byla nevídaná věc.

Každopádně v rámci seancí a příprav na tape nám přinesl zajímavý seriál na Instáči. Nahodil (zatím) 5 tracků formou reelů, kde převléká staré známé CZ/SK rapové klasiky do svého vlastního kabátku. Čili se ujme klasického beatu a dodá vlastní – nutno dodat velmi zajímavou – lyriku. Občas velmi trefně napodobí i znění původní nahrávky.

Na paškál si vzal třeba „Cigánský sen“ od Rytmuse a DJe Wiche, Chaozz, „Fotky z novin“ od Supercrooo, „Prahu“ od PSH a korunu nasadil u „Old Squad“ předělávce „Musíme jet“ od Pio. Nechybí ani restaurace původních obalů. A jak název seriálu napovídá, nejedná se o nic, než „respekt a inspiraci“. 

Baví vás obsah bbarak.cz? Budeme vděční, když nás podpoříte na Buy Me a Coffee

Tagy:
Tao Quit

https://linktr.ee/taoquit BBarak Obbama

  • 1