hledat

Run` s House – reverendova vlastní reality show

Sdílej

Reverend Run z nesmrtelných Run DMC bude mít svoji reality show, která by se měla vysílat na MTV. Obdobně jako “The Osbournes”, i tato show bude ukazovat rodinný život slavného hudebníka. S tím rozdílem, že tato rodinka je černá, dětí má pět a hlavní hvězda je mimo jiné i duchovním.

Run již měl dojednány základní podmínky s televizní stanicí ABC Family, když mu (aniž by vůbec něco o těchto Runově aktivitách věděl) zavolal P. Diddy s tím, že pro něj chce vytvořit vlastní reality show na MTV, kterou by produkoval společně s Russellem Simmonsem.

Zdá se, že Diddy o vytvoření této show skutečně velmi stojí. Vzhledem k jeho dobrým vztahům s MTV je velmi pravděpodobné, že se jí v brzké době skutečně dočkáme a budeme moci nahédnout do života člověka, který spolu se svými „kumpány“ přispěl k celosvětové oblíbenosti hip hopu jako málokdo jiný.

Zdroj: AllHipHop news

Novinka ze 14.11.2004 (LayDee)
Reverend Run dnes slaví čtyřicátiny
Joseph Simmons neboli Reverend Run z proslulých Run DMC slaví právě dnes své čtyřicáté narozeniny. Rapper, který se později rozhodl zasvětit svůj život Bohu, je podle vlastních slov schopen se místo velkolepé oslavy prakticky celý tento den modlit. Dárek si přesto neupře – nejnovější Phantom Rolls-Royce v ceně půl milionu dolarů.

Dovolit si to rozhodně může. Je šéfem společnosti Run Athletics, která dokázala prodat tenisky značky Phat Farm a oblečení v ceně jednoho sta miliónů dolarů. Tento svůj úspěch Run připisuje životnímu optimismu a soustředění na Boha. Společnost navíc hodlá dobrý tah zopakovat v podobě nejnovější značky tenisek, nazvaných po tenisové legendě afro-amerického původu Arthur Asheovi.

Joseph Simmons se narodil jako nejmladší ze tří bratrů v Hollis, Queensu. K hudbě se dostal již jako dítě, jako teenager si začal budovat pověst po jménem DJ Run. Jeho starší bratr, hiphopový magnát Russell Simmons jej posléze seznámil s Kurtis Blowem, pro něhož nějakou chvíli hrál. O něco později s Daryl McDanielsem and Jason Mizellem založilo trio Run DMC, které se stalo jednou z nejvlivnějších a nejznámějších hiphopových skupin v dosavadní historii.

Zdroj: AHH
HipHopReader

Diskutuj na Bbarak.cz