hledat

Tags:

Rozlučka se vztyčenou hlavou. eLKa vyslal do hry jedno z želízek v ohni posledního rapového disku

Sdílej

Stejně jako mnozí z nás opisovali ve školních lavicích, tak i v běžném životě mnozí opisují kroky jiných, jen aby se vyhnuli strachu z neznáma a trnitějším cestám. Nelze to dávat někomu za vinu a vyčítat mu, že v sobě nenalezl dostatek odvahy, stejně jako a na opačné straně situace hanit rozhodnutí udělat za jednou kapitolou tečku a otevřít novou. Troufám si predikovat, že v případě eLKy se objeví celá řada zlých jazyků a žluče, že rapové řemeslo pověsí na hřebík a vymění za popovou dráhu, ale na druhou stranu on si to dokázal sám přiznat a pojmenovat, což mnohým tuzemským „rapperům“ nešlo ani po několika letech, co kabáty převlékli.

Žádné mazání medu kolem úst, slepé kázání a slibování bezmezné náklonnosti a oddanosti žánru. eLKa se rozhodl a výsledkem je rozlučkové album s hip-hopovou scénou o dvaceti skladbách v tracklistu. Uzavření jedné kapitoly, vzdání holdu tomu, čemu se věnoval více jak dekádu, nešlo udělat lépe než vytvořit ve studiu materiál, kterým dává definitivní sbohem.

Album „Kronika cestovatele“ je právě možné zakoupit ZDE. Pokud jsi delší dobu tvorbu eLKy neměl v povědomí a netušíš, co od něj čekat, můžeš ochutnat nový singl „Chápání“. Buben od Answera šlape jak Jonas Vingegaard v letošním ročníku Tour de France a někdejší součástka projektu Led’n’ice se loučí se vztyčenou hlavou.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1