hledat

Rosy – Čekuj (prod. Grimaso)

Sdílej

Dnes se podíváme na východ Slovenska, přesnější do košického kraje a to přímo do okresního města Michalovce. Někomu už je jasné, o kom bude řeč, bohužel většině fanoušků to stále jasné není, v tomto případě to je potřeba vážně napravit. 
O slovo se hlásí Rosy, dříve jako Straňanský Rosy. Ten má venku dvě alba, jedno EP a poměrně slušnou sledovanost na Youtube. Rosy je typickým zástupcem pouličního rapu.
Před pár dny vystrčil růžky s novinkou “Čekuj”, produkci uvařil Grimaso ze stáje H16. Nemůžeme si pomoct, ale ten beat zní lépe než většina posledních beatů, co obdržela petržalská kapela. Prostě klasický bum plesk, bum plesk, do toho Rosyho velmi kvalitní beat s velmi kvalitní výpovědní hodnotou.
Rapper z menšího města na východě Slovenska nám prozradil, že na novém albu se momentálně pracuje a mělo by vyjít někdy duben – květen. Potvrzení hosté na nové a zatím bezejmenné desce zatím jsou Palermo, Tomáš Jedno a Wychod rap crew (Malder Sick, Trac, Tumor). Dejte si jeho novinku i s videoklipem a určitě koukněte i na starší věci.

Ruck Pý

RUKAHORE_SHOP_BANNER

Diskutuj na Bbarak.cz

Už jsi četl?