hledat

Tags:

Roman Zolanski, Nicki Lewinsky či Harakuju Barbie? Příští jméno Nicki Minaj bude Queen Sleeze

Sdílej

Nicki Minaj, jež loni „téměř“ vystoupila v Bratislavě, sice ohlásila odchod do profesní penze, nicméně jí důchodový režim dlouho nevydržel a nyní je zpět s novou písní „Yikes“.

Ta se nedlouho po zveřejnění stala na iTunes Store číslem 1 a to přitom zní spíš jako tréninková rozcvička (údajně si zafreestylovala do „Outra“) a ne jako oficiální singl jejího nadcházejícího pátého studiového alba.

Sama rapperka, která je o dekádu starší než Cardi B, má mít na příští desce nové alter ego, a sice Queen Sleeze. „Je klidnější, ale mnohem vražednější. Můj manžel Kenneth vždycky říká, že se víc bojí, když mluvím potichu, než když křičím,“ okomentovala změnu sedmatřicetiletá interpretka.

Ta už během své více než deset let trvající kariéry vystupovala pod rapovými aliasy jako Roman Zolanski, Nicki Lewinsky nebo The Harakuju Barbie, takže je v tom celkem zběhlá.

Když se vrátíme k samotnému audiu, my z něj v žádných oblacích nelétáme a docela by nás zajímalo, jestli se najde někdo, kdo ho bude považovat za neúprosnou bombu, jež neopustí jeho přehrávač dlouhé týdny…

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1