hledat

Tags:

Rock Café oslaví 32. narozeniny, gratulovat bude i 7krát3 a ty u toho můžeš být zdarma…

Sdílej

Letošní rok pro hudební akce vypadá více než slibně. Z toho máme samozřejmě všichni radost. Dlouhé roky vám naše redakce sype tipy na koncerty a pravidelně vám servírujeme soutěže na koncerty napříč Česka a někdy i Slovenska. Když můžeme, tak rádi vaší peněžence pomůžeme. Narozeninová akce se chystá tento pátek v kultovním pražským klubu Rock Café.

Zatímco tři dekády své existence Rock Café mohlo slavit jen speciálním výdejním okénkem a v online prostoru, oslavy dvaatřicátých narozenin se už uskuteční tak, jak to mají v klubu nejraději – s nabitým sálem! A kdy? V pátek 20. ledna.

Hlavní roli bude hrát samozřejmě hudba. Hvězdou narozeninového menu bude popová kometa a českobudějovický rodák 7krát3, jenž dorazí i se svým live bandem.

Štěpán Hebík, který se pod tímto pseudonymem skrývá, nedávno vydal novou desku, jíž pokřtil ve vyprodaném Lucerna Music Baru.

Kromě toho za sebou má i velmi plodné spolupráce s dalšími legendami česko-slovenské scény – Jiřím Kornem, PSH nebo třeba Rytmusem.

Nechat si ujít takové labužnické kulturní menu v nejstarším pražském hudebním klubu by byl hřích. Na viděnou 20. ledna na Národní!

Soutěž o 2 x 2 lístky do Rock Café:

1. Jak se jmenuje nové album 7krát3?

a) II
b) I
c) III

2. Jaké povolání 7krát3 v civilu vykonává?

a) fyzioterapeut
b) barman
c) hodinář

Soutěž o 2×2 vstupy na akci, kde budou BiggBossem objevené tváři předstakovat The Valentines, skončí ve čtvrtek 19.1. v 18:00. Správně odpovědi na dvě jednoduché otázky posílejte na soutez@bbarak.cz a do předmětu napište narozeniny Rock Café. Hodně štěstí!

Tagy: