hledat

Tags:

Rigor Mortiz přichází se svou brašnou vtipů ze záhrobí. Chceš ulovit tohle origo gratis?

Sdílej

„Bůh mě poslal, abych nasral smrt..,“ zvěstoval Rigor Mortiz alias Kato z Progo Union oprášení svého temného alterega 26 let po dnes již kultovního disku „Až na věky“. Hřbitovní kvítí rozkvétá díky albu „Pohřební hlídka“ a opět nechybí osobitý humor a nadhled. V redakci nám uvízly dva originály, o které máš nyní možnost si zasoutěžit.

Rigor Mortiz je zpět a s několika hosty v tracklistu chce s novým matrem minimálně vyrovnat laťku, jejíž výši kdysi dávno nastavil. Ve spolupráci s vydavatelstvím Ty Nikdy přináší svůj produkt na CD i vinylu. Celkem 19 skladeb nabízí tučnou porci muziky z pera textaře, který je u nás považován dlouhodobě za jednoho z nejlepších v oboru.

Soutěžní otázka o 2 ks alba „Pohřební hlídka“:

Kolik alb vydal Kato pod pseudonymem Rigor Mortiz?

a) 1

b) 2

c) 3

d) 4

Správnou odpověď pošli na soutez@bbarak.cz do pravého poledne 21. srpna a do předmětu uveď „Rigor Mortiz“. Nezapomeň přidat i své civilní jméno a adresu, aby ti zásilka byla bez problémů doručena. Redakce Bbarak.cz ti přeje hodně štěstí, a pokud se na tebe zrovna v tomto případě neusmálo, můžeš si disk zakoupit na shopu Ty Nikdy.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1