hledat

Tags:

Řezník: Myslím, že tenhle klip v krutý koronový zimě zahřeje na péru i ty nejzarytější puritány

Sdílej

Minulý rok byl pro fanoušky stáje ZNK poměrně suchý, neboť se z vlajkové lodi českého horrorcoru příliš aktivity nedostavilo. Někdy je však potřeba dát tomu čas, nechat nápady uzrát, aby byl pak výsledek o to více vydatný. A kdo jiný by měl držet čestný prapor nežli samozvaný vládce Řezník, který již v březnu přispěchá na prodejní pulty s novým albem a přihodí k němu i EP. První ochutnávka jeho studiové snahy z posledních měsíců ukojí všechny „honimíry“, ale jak nám jedna třetina partičky Sodoma Gomora prozradila, pro ty věrné může být ještě líp…

Úvodní singl nese název „Děvky musej škemrat“ a kromě explicitního obsahu nabízí i peprný vizuál, který by mohl být trnem v oku v řadách konzumní společnosti. „Cílem bylo natočit krásnej letní klip u bazénu, protože sem zjistil, že nic takovýho vlastně v repertoáru nemám a dost mi to chybí! A myslím, že teď v krutý koronový zimě to zahřeje na péru i ty nejzarytější puritány,“ odtajnil Řezník svůj záměr exklusivně pro Bbarak.cz.

Jak již bylo nastíněno, vizuál vykazuje slušnou porci vzrušení. I přes cenzurovanou verzi by mohl ale klip laborovat se svým stažením z YouTube, čehož se však autor příliš nebojí. „Může se stát cokoliv, ale dokud sou na YouTube klipy jako Wet Ass Pussy od Cardi B, tak by tohle mohlo projít,“ dodává ústřední postava labelu ZNK.

Řezník svůj první kllip „Drtič Sanic 3000“ musel publikovat na Redtube, neboť vykazoval takové parametry, které by už na veřejných frontách neprošly. Novinka si sama říká o podobné uveřejnění, což napadlo i lídra Sodomy Gomory. „Necenzurovaná verze je připravená a čeká na všechny, kteří si předobjednají album a rovnou ho zaplatí. Ti v den vydání alba obdrží odkaz na stažení tzv. „honící“ verzi klipu,“ odtajňuje schopný rapper, režisér či herní vývojář lákadlo, které vyjde s deskou 30. března.

Zajímavé muselo být i samotné natáčení. V záběrech se objevují svůdné ženy, kterým zřejmě nedělalo problém se vyrovnat se svými rolemi. Nechybí ale i tváře z předloňského filmu „Párty hárd“, což by mohlo vyvolávat kontrast mezi ženami a muži a zesílit tak výsledný dojem. „Holky prošly náročným náborem a samozřejmě od začátku věděly, o co půjde, takže natáčení bylo skvělý a nemusely sme nikoho do ničeho přemlouvat. Dokonce samy vymýšlely nový věci. Přišlo mi to perfektní sezvat prasáckou partu z Párty Hárd a konečně zrealizovat dánský stoly. Jakej kontrast máš na mysli? Sou tam pěkný holky a pěkný kluci, tak vo co jde kurva?,“ popisuje výběr komparz a s humorem poukazuje, že je s výsledkem nadmíru spokojen.

Ještě měsíc do vydání nového releasu zbývá, ale ani to nebylo překážkou pro vytažení nějakého toho infa navíc. „Na nový desce se můžou Sodomagoři těšit na klasickej Řeznickej sklepní rap a tvrdý beaty plný utrpení pannen. Přišlo mi, že současná situace ve světě je celkově dost na hovno, takže sem tam netahal žádný závažný témata a a spíš sem se chtěl odpoutat a přenést fanoušky do fantaskních prostorů mýho sklepení. Na EP sem zaexperimentoval s modernějším zvukem a spojil se s italským producentem Sebkim, kterej přitáhnul nasypanej dark trap sound. Myslím, že na tomhle double CD packu si každej najde to svoje,“ dodává Řezník.

Album „Straight Outta Sklep“ s EP „Traumaplan“ je možné předobjednat na ZNK Shopu.

Straight Outta Sklep Tracklist:

01 Straight Outta Sklep
02 Nezbytná Krutost
03 Děvky Musej Škemrat
04 Tohleto Je Sklep feat. Scum and Hex Rated
05 Chorobný Vize
06 Van Helsing
07 Créme De La Pták feat. Necrocock
08 Vražda Byla Součástí Plánu feat. Astral a Horror Avantgarda
09 ZNK Family
10 Gods Of Violence feat. Mc Cumblood
11 Mrdam Jako Dement feat. DeSade, Haades, Zverina, OD a Elektrick Mann
12 Poslední Výlet
13 Mistr Zenu

Traumaplan Tracklist:

01. Traumaplan
02. Vražedný Stavy feat. Ouija Macc
03. Taky to Ví
04. Spánková Paralýza feat. Haades
05. Zkurvenej Den
06. Únikovej modul

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1