hledat

Tags:

Rest, nebo Redzed? Rozdáváme lístky na epickou hudební bitvu dvou zcela rozdílných interpretů

Sdílej

Pokud jsou vám sympatičtí Rest a Redzed, na poslední listopadový čtvrtek roku 2023 si nic neplánujete.

Pražské Forum Karlín bude hostit epickou hudební bitvu Red Bull SoundClash, jež se vrací do české metropole po dlouhých dvanácti letech.

Když zabrousíme do minulosti, zjistíme, že Tata Boys přejeli Monkey Business a že si David Koller namazal na chleba Nightwortk.

I tentokráte půjde o střet dvou naprosto rozdílných umělců, kteří nikdy nespolupracovali. Vítěze intenzivní šestikolové soutěže, jež se odehraje na dvou pódiích, určí přítomné publikum a radovat se bude ten, kdo předvede větší show, hudební všestrannost a vynalézavost.

„Pro mě osobně to je i velký úspěch v mojí kariéře. Jsem šťastnej a hrdej, že budu společně s Champion sound součástí téhle obří akce, a dáme tam ze sebe absolutní maximum,“ vzkázal člen Ty Nikdy. „Bude to zajímavá zkušenost a výstup z komfortní zóny. Budu dělat beats a psát bars. Pak to předvedu kapele a nadrilujeme to,“ přidal jeho soupeř, jenž přikoval na mapu Hustopeče.

Večerem budou provázat Orion a Zuzana Tvarůžková, hudbu před po nabídne Nobodylisten a protože už jsme se o podrobnostech rozepsali tady, pojďme rovnou na soutěž o 2 lístky.

Tentokrát nás nezajímá žádná vědomostní otázka. Na mail soutez@bbarak.cz nám do 27. 11. napište, komu budete přát triumf a proč. Jako předmět zprávy uveďte SoundClash a kvůli gueslistu nezapomeň připojit také civilní jméno. Hodně štěstí!

Blíží se šestikolová pódiová bitva Resta s Redzedem, jehož čeká výstup z komfortní zóny. Moderuje ji Orion

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1