hledat

Tags:

Regie opět přesvědčuje o svém týmovém duchu. Stane se Reshox Records silným labelem?

Sdílej

Přiznáme se, že máme poněkud bordel v klubové příslušnosti některých jmen kolem Regieho či Saxe. Před dvěma lety vyšla skladba „Jako vždycky“ pod Elent Music u pražského úderníka a hovořilo se o vzniku nového společenství. Poslední dny však mluví spíše ve prospěch názvu Reshox Records, který pro změnu spravuje polovička ZMV s bohatou graffiti minulostí. Ať je to tak či tak, možná se dočkáme nového týmového materiálu, přestože informační šum dává za pravdu spíše novému albu MVP, na němž by se mohlo intenzivněji začít makat hned poté, co Sax vypustí EP s Kubakem.

Novinka od labelu Reshox Records nese název „Bublina“ a kromě skloňovaného oligarchy Regieho je možné ve zvukové stopě vymazlené od Kennyho Rougha a doprovodného vizuálu od Blazara registrovat ještě jména Adam Ef, Joe King a Drogy D. Co se týče hudebního podmazu, ten si vzal na svá bedra Stray Side.

Co do originality nezíská novinka z prvního dojmu příliš kreditu, což nahrává do karet obavám, aby Regie tuhle smečku netáhl jako kouli na své noze. Neustále stížnosti na aktuální rapové poměry jsou již otřepané až na půdu, nicméně jisté zkušenosti a znalosti již všichni přítomní mají. Jako první pozdrav to neurazí, ale aby se tenhle tým těšil větší republikové pozornosti, chce to laťku zvednout ještě trochu výš.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1