hledat

Tags:

Regie 257 a DJ Fatte tahají za nitky i ve druhém singlu a pro pomoc si dojeli až do Bratislavy pro Separa

Sdílej

V samotném závěru června byla do světa propálena informace, že těžké váhy ve složení Regie 257 a DJ Fatte spolu tvoří novou desku. Stává se tak po letech vzájemné spolupráce skrze singly, což nás uklidňuje předem, neboť bychom si také mohli říct „no, to to ale trvalo“. Po singlu „Neser mě“ je tu druhá ukázka z výsledného tracklistu, která v sobě zahrnuje také hosta ne jen tak ledajakého, neboť pozvání přijal Separ ze slovenské smečky DMS.

Obrysy desky „Aura“, jenž má spatřit světlo světa během podzimu pod křídly stáje Ty Nikdy, se rýsují díky novému singlu „Šedá eminence“.

Pro hledání společného pohyblivého obrazu se jelo do slovenské metropole, kde se zmíněné trio sešlo u panelu, aby deklarovalo lásku ke graffiti. Za kamerou stál oproti prvnímu klipu místo Honzy Krále tentokrát Admiralos Production.

Konzumenti boombapu s reals bars a stále vzácnějšího prvku v podobě scratchů budou zcela jistě chrochtat blahem, neboť letitý vlci tuzemské rapové scény nedělají kompromisy ani na stará kolena.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1