hledat

Refew o Vladimírovi, Sharlotě, 2Pacovi i přetavení ostrých slov v činy…

Sdílej

Jaké jsi měl ohlasy z nitra scény na nedávný singl ""Skrrr!!!"?
 
"Všichni v chillu. Ty, na který to bylo, moc nepotkávám."
 
Když občas poslouchám "skit pro kamaráda", zajímalo by mě, jak dotyčný dopadl a jestli si dostál vyřčených slov?
 
"Heleď ten track je real, že to snad ani není možný. Kluk dostal a opravdu na mě zavolal policajty. Doteď se nebavíme. Škoda, bral jsem ho jako bráchu."
 
V tracích opakovaně zmiňuješ Vladimíra, jemuš dle vlastních slov vděčíš za mnohé. I po těch dvou a půl letech to ale na mě působí tak, že ti to pořád nezapomněl…
 
"Je fakt, že se se mnou dlouho nebavil, ale nedávno jsme si o všem pokecali s odstupem času a jsme zase v míru, což je pro mě důležitý, protože jsem ho bral jako tátu."

Z našich dvou scén neznám nikoho, kdo by by vypichoval Tupaca častěji než ty. Je to pro tebe pořád takový bůh a někdo, kdo tě ze všech hrdinů ovlivnil nejvíc?
 
"2Pac paradoxně není můj nejoblíbenější rapper, ale je to takovej symbol toho, jak má rapper vypadat. Bojovník za pravdu a sociálně slabší, talent, sympaťák, nemá strach, úspěšněj atd. Cením si ho obrovsky. Budiž mu lehká země."
 
To, že jdete do společného EP se Sharlotou byl nápad někoho z vás, nebo to spojení přišlo zajímavé nějaké třetí straně? Cítíš poptávku u fans? A co načasování, dáte to ještě před jejím debutem?
 
"Já ji většinu její sólo desky napsal. A jezdíme spolu ranec koncerty, takže to je takový přirozený vyústění naší spolupráce. Než ale přišlo tohle společný makání na věcech, tak si pamatuju, že jsme ze všech stran dostávali zprávy o tom, jak nám to spolu sedí. S společná deska vyleze ven až příští rok, takže nejdřív jí vyleze sólo.
 

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz