hledat

Tags:

Redman – Trap House ft. Kazzie

Sdílej

Když se o slovo přihlásí hovado z New Yersey Reginald Noble, tak všichni zbystří. Redman byl, je a opět dokazuje, že patří mezi ty nejlepší v historii hip hopu, což by vám potvrdil i jeho velký fanoušek od prvního dne Eminem. On má všechno. Čuch na hit, skvělá flow, zabiják na majku, styl, dlouholetej parťák Method Mana a jeho koncerty? Ty sou naprosto skvělý.

V uplynulém měsíci tenhle vrahoun nahrál novinku “Trap House”. Na hostovačku si pozval rappera Kazzieho, jež pochází taky z města hokejisty Patrika Eliáše. Redman před nějakou dobou oznámil, že chce navázat na jeho skvělé album z roku 1996 Muddy Waters, které obsahuje nesmrtelný hymny jako “Pick It Up” nebo “Whateva Man”.

Podle novinky to tak úplně nevypadá, že by se mělo jednat o klasické či boombapové album, ale spíš se to ponese v modernějším duchu. Nechme se překvapit, každopádně jak už jsme napsaly ze začátku článku, tenhle týpek má čuch na hit a jeho rap prostě miluješ. Novota zní naprosto skvěle. Snad se dočkáme jeho nové alba letos, mezitím si dejte tuhle super věc.

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz