hledat

Tags:

Rapový pankáč z Floridy už měl jednou v Praze vyprodáno a bude chtít repete. S kým se Pouya vrací do české metropole?

Sdílej

Výrazná undergroundová tvář Pouya se po své první vyprodané show v Praze vrací do české metropole. V Roxy vystoupí 19. února 2020 po boku s Boobiem Lootavelim a WYBMF.

Podle magazínu Noisey zní tvorba floridského rappera jako ten pravý punk. Hudebník, který svou kariéru jako jeden z prvních emcees započal na Soundcloudu, vydal letos třetí dlouhohrající desku „The South Got Something To Say“.

Pouya o sobě dal poprvé vědět společně s parťákem Fat Nickem dnes už zaniklou youtubovou sérií Nick and Pouya Show. Ta zarezonovala v hiphopové komunitě i mimo online prostředí i díky výpomoci od Denzela Curryho. Spolu s ním se také na chvíli připojili k floridskému kolektivu Raider Klan.

První oficiální dlouhohrající desku „Underground“ vydal Pouya v roce 2016. Směs syrového rapu a energické flow skórovala na druhém místě rapového albového žebříčku iTunes a dostala se i do celkové top desítky.

Pochvalné recenze, které si všímaly Pouyova nekompromisního přístupu k mainstreamovému rapu, na sebe nenechaly dlouho čekat. Na desce se objevili také Suicideboys nebo Fat Nick, se kterým o rok později poslal do světa další desku“ Drop Out of School“ tematizující Pouyův odchod ze střední školy v sedmnácti letech.

Na druhém albu „Five Five“ se vedle Night Lovella měl objevit i zesnulý Lil Peep, deska je proto věnovaná jeho památce.

Letos Pouya vydal třetí dlouhohrající nahrávku „The South Got Something To Say“ na níž se objevuje řada hostů v čele s Juicy J nebo Ghostemanem. Pro rok 2020 chystá její aktualizované vydání, kde nebude chybět ani aktuální citlivý track „life? … lol,“.

Vstupenky (590 Kč) koupíte od 29. listopadu na webu fource.cz a u prodejců GoOut.cz a Ticketmaster.

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1