hledat

Tags:

Rapovej deník Lukáše Kouřila aneb Autentická sonda do hiphopového promotérství v Čechách už je k dispozici

Sdílej

Knih o rapu máme v Čechách neustále jako šafránu. To nejspíš přišlo i Lukáši Kouřilovi, který v těchto dnech obohatil tuzemský trh o nový přírůstek a vypadá to pikantně! 

„Rapovej deník“ totiž zachycuje autentickým způsobem divoký život svého autora Lukáše Kouřila, který již od útlého věku pořádal nejen internetovou soutěž „Prosaď se v Rapu“, ale od roku 2008 i hiphopové akce které ho dovedly až do Kolumbie, kam letos odjel po boku samotného Afu-Ry. Na některém jeho mejdanu jste pravděpodobně byli i vy.

Kniha je plná detailů a zajímavostí nejen z promotérského prostředí, ale i ze zákulisí samotného autora, kde se nebál odhalit i intimní podrobnosti. Na obálce vidíme kromě různých skic i slogan „R.I.P. Bukowski“ a vzhledem k tématu, to vypadá, že půjde až o beatnickou záležitost.

Baví vás obsah bbarak.cz? Budeme vděční, když nás podpoříte na Buy Me a Coffee

Vzhledem k tomu, že Lukáš patří ke generaci mileniálů (podobně jako Přemysl Krejčík jehož knihy „Srab“ a „Mladej NY“ jsme recenzovali), čtenáři bbarak.cz jistě ocení náhled do doby, kterou si sami prožili. Nejedná se o sondu do prvopočátků scény, ale do doby, kterou my třicátníci už dnes vnímáme jako dobu plnou energie, možností, ale i nenaplněného potenciálu, která se už opakovat nebude. 

Kniha se samozřejmě dá bez problému pořídit na každém dobrém česko-slovenském knižním eshopu, ale i na oficiální stránce projektu www.rapovejdenik.cz, kde můžeš zkouknout i první čtenářské dojmy nebo shout-outy od knižních postav. Rozhodně se těšíme a o knize poreferujeme v nadcházející recenzi.

Tagy:
Tao Quit

https://linktr.ee/taoquit BBarak Obbama

  • 1