hledat

Tags:

Rap, který není o rapu, ale nese v sobě melancholii a nostalgii. Zkus štěstí v soutěži o nový disk Paulie Garanda

Sdílej

Dlouho vyhlížené album Paulie Garanda dostalo název „Amonit“ a na prodejní pulty zamířilo v den jeho narozenin. Součástka tuzemského labelu Ty Nikdy k jeho realizaci přistoupila lehce odlišně, než je tomu v rámci žánru zvykem, a na výsledku se to odráží. Pokud sis nestihl další rozšíření diskografie libereckého patriota pořídit, nabízí se nyní možnost ukořistit originál zcela zdarma.

„Tohle album je odlišný hlavně tím, že jsem nechtěl dělat rap o rapu, ale hudbu, ve který je odraz mýho nejtěžšího životního období. Nese v sobě melancholii a nostalgii, kterou jsem už od začátků mý tvorby nějak zvláštně nasáklej, ale miluju to. Ta hudba mluví za mě,“ okomentoval Paulie Garand proces vzniku nové desky, jejíž podoba se nakonec ustálila skrze patnáct skladeb s početným seznamem hostů, především pak těch zpívajících. Pokud jde o ty rapové, prostor dostali jeho týmový kolega Martin Matys nebo Koky z Milion+.

Soutěžní otázka o 2 ks alba „Amonit“:

Kolikáté narozeniny Paulie Garand čerstvě oslavil?

a) Pětadvacáté

b) Třicáté

c) Pětatřicáté

d) Čtyřicáté

Správnou odpověď pošli na soutez@bbarak.cz do pravého poledne 7. listopadu a do předmětu uveď „Paulie Garand“. Nezapomeň přidat i své civilní jméno a adresu, aby ti zásilka byla bez problémů doručena. Redakce Bbarak.cz ti přeje hodně štěstí, a pokud se na tebe zrovna v tomto případě neusmálo, můžeš si disk zakoupit na shopu Ty Nikdy.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1