hledat

Rakim na údajných námluvách u G-Unit

Sdílej

I když Rakimova anabáze u Aftermath Entertainment skončila již v roce 2003, spekuluje se, že nějaké vazby na bývalé působiště, pod jehož křídly se ovšem neohřál dlouho, přeci jenom zůstaly. I přesto, že The God R hledá nový domov už celé čtyři roky, během nichž od nahrávacích společností obdržel celou škálu nabídek, potvrzeno nebylo nikdy nic..až doteď, kdy se údajně hovoří o tom, že předběžně kývnul G-Unit.

Již v minulosti dokázal 50 Cent do týmu přivábit esa Mobb Deep či M.O.P. a aby toho nebylo málo, ze smlouvy u Diddyho se pokusil vyvázat Maseho, stejně jako získat práva na katalog Tupaca, s tím, že by s jeho posmrtným dědictvím zacházel lépe než se tomu děje dnes. Nicméně, pakliže je pravda, že Fiddy předkládá nabídky, které se neodmítají, mohou se dít věci. Show Rip The Runway vysílaná stanicí BET, kde hrála nemalou roli právě G-Unit, napověděla ledaccos. Kdyby se vše potvrdilo, jistě by bylo zajímavé sledovat reakce skalních příznivců Rakima. Ostatně, pořád se najde dost těch, kteří dosud nemohou přijít na jméno třeba právě Mobb Deep a v jejich souvislosti hovoří o zaprodání.

Jinak návratové album „The Seventh Seal“, které má navázat na osm let staré LP „The Master“, mělo přijít už loni v létě a vzhledem k tomu, že Rakim Allah nepatří ani k těm, kteří by stavěli na kvantu hostovaček, je neustálé ´oblačno až zataženo´ smutným evergreenem.

Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz