hledat

Q-Tipovo předsevzetí: 2 alba do konce roku

Sdílej

Víte co má majitel na míle daleko identifikovatelného hlasu společného třeba s Pharoahe Monchem? Patří do skupiny výjimečných interpretů, po jejichž nových věcech je poptávka, i když nic nevydají spoustu let. Fanoušci jedné třetiny přelomových ATCQ by už ale letos rozhodně strádat neměli.

Q-Tip totiž momentálně finišuje se závěrečnými úpravami na jeho novince „The Renaissance“. Ta bude jeho prvním počinem pod křídly labelu Motown/Universal a v týmu spolupracovníků se údajně představí trio Common, Andre 3000 a D´Angelo. Deska, která by se měla dostat na pulty již na jaře, by měla být (až na jednu výjimku v podobě přítomnosti J Dilly) zajímavá tím, že brooklynského rappera představí s živou kapelou za zády.

Tip, jehož si mimochodem pozval Kanye West na svou třetí desku „Graduation“, by také konečně rád vydal své provařené LP „Kamaal The Abstract“, které natočil ještě pod labelem Arista Records před nějakými šesti lety. Album, které by mělo být doplněno i několika bonusovými tracky, by se mělo dostavit na trh v termínu podzim/zime 2007.

Zdroj: HHNLive

Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz