hledat

Tags:

Pyko Fatal na svou novinku pozval Schyza, Kayla, Satanszkyho, Madanskyho nebo Dyzivva

Sdílej

Partička kolem Shyzova labelu Illegal Music nezaujme pravděpodobně fanoušky gansta bars, ale víc než slušnou fanouškovskou základnu si získala tím, že rapuje o běžných starostech svých vrstevníků, nehraje si na zlý hochy a live dává společně víc než slušnou show. Co se obsahu Pykovi novinky týká, jinak tomu není ani na třetím albu Pyko Fatala „Špinavej Joe“.

Na desce je 11 tracků, které vznikly mezi lety 2022/23 ve studiu Illegál Music v Praze. Na projektu se dále kreativně podílel Kayle jakožto co-producent a zvukový inženýr. Dalšími hosty na albu jsou již tradičně Madansky a Satanszky. Vůbec poprvé se na Pykově projektu objevil také Dyzivv.

Schyzo se podílel na tvorbě cover artu a byl nedílnou součástí při finalizaci alba. Pyko slibuje i klip k albu, který by měl vyjít zanedlouho. Každopádně na albu je vidět a slyšet, že kluci z Illegál Music držej hodně spolu a je pochopitelné, že se hudebně i dost ovlivňují.  Dejte tomu šanci, nejde o věc, která nadchne masy, ale svoje fans si určitě najde..

Baví vás obsah bbarak.cz? Budeme vděční, když nás podpoříte na Buy Me a Coffee

 
Tagy: