hledat

Tags:

PSH lákají na předvánoční koncert s kapelou v Roxy. Jaká další města poctí Trafor, Vladimir a Ori svou návštěvou ještě do konce roku?

Sdílej

PSH objeli před nedávnem s filmem „Nekonečný příběh“ Čechy i Slovensko a jejich vystoupení s kapelou sklidilo víc než pozitivní ohlasy. To je pravděpodobně důvod, proč si Peneří trojka tuhle show zopakuje už 10. prosince i s live bandem v pražské Roxy a do konce roku dorazí boys ještě do Teplic, Plzně nebo Českých Budějovic.

Adam Koller na bicí, Matěj Havlíček na basu a Adam Krofian na kytaru a k tomu Trafor, Ori a Vladimir 518, v tomhle složení si pánové zopakují koncert, který před pár týdny dali před narvaným Lucerna Music Barem. Předvánoční mejdlo bude stát pravděpodbně za to a už teď si můžeš zajistit svoje místo v kotli v předprodeji.

Do konce tohoto roku, zamiří kromě pražské Roxy PSH ještě do tří dalších českých měst (tentokrát už bez live bandu). 9.12. zahrají v teplickém Knak baru, 16. 12. bude následovat Plzeň a o den později 17.12. pak České Budějovice.

Další PSH koncerty:

9.12. Teplice Knak bar&pub

10.12. Praha Roxy

16.12. Plzeň, Anděl Music Club

17.12. České Budějovice, K2 club

Tagy: