hledat

Tags:

První výrazná stopa v diskografii Čavalenkyho? Nabízíme možnost ukořistit tenhle debut gratis

Sdílej

V posledních letech, kdy má tento žánr i u nás tendenci se schovávat za pozlátka a hmotné statky kvitujeme fakt, že se vyskytuje i tam, kde se prvně postavil na vlastní nohy. Pohraniční záhorácký úkaz Čavalenky se objevil jak rána z čistého nebe, přesto si dokázal získat pozornost posluchačů, ale i uznání kolegů na scéně. Na své desky si jej pozvali Supa či Zverina a nyní má i on sám svůj vlastní disk, o který právě vyhlašujeme soutěž.

Autor alba „Stoka rap“ nabízí život bez zbytečných barviček navíc a je zřejmé, že pochází z poměrů, do kterých se celá řada umělců jen ráda ve svých stopách zasnívá. I proto jeho upřímné bary získávají na popularitě a těší se zajímavému ohlasu. Po celé řadě singlů a jednoho EP je tu konečně disk, který čítá dokonce 14 stop. A pokud se na tebe neusměje štěstí v naší soutěži, můžeš si album i doprovodný merch objednat na shopu RukaHore.

Správnou odpověď na soutěžní otázku nám pošli na soutez@bbarak.cz do pravého poledne 27. května a do předmětu uveď „Čavalenky“. Nezapomeň přidat i své civilní jméno a adresu. Redakce Bbarak.cz ti přeje hodně štěstí.

Soutěžní otázka o 2 kusy alba Stoka rap:

Do podvědomí se dostal jako sólový hráč, ale ve které skupině jinak Čavalenky působí?

a) Kmeťoband

b) Gipsy.cz

c) Románo Rat

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1