hledat

První vlaštovka

Sdílej
RUKAHORE_SHOP_BANNER

On je to spíš pořádnej pták, díky němuž můžem slavit. Novej BBaRáKshop je v provozu. Co, líbí se vám? Já mám hroznou radost z toho, že jsme udělali pěknej kus práce. Největší dík patří Raweovi, který naše myšlenky realizoval a těšim se na to, až bude realizovat dál. Zapomenout nesmím ani na Kafese, který vyrobil grafické vzezření. Samozřejmě se těšim, až bude Kafes dělat další grafické počiny.

Nyní bych ale rád napsal pár řádek o změnách. Systém objednávání je lepší. Dříve, pokud jste chtěli trigo a časopis dohromady, museli jste poslat dvě objednávky najednou. Pak v tom byl “bordel” (hlavně u nás tedy, protože projíždět mejly a pamatovat si, že tenhle člověk má vlastně dneska už druhou objednávku, to bylo něco) a vy jste byli nespokojení. V novém shopu si pěkně všechno naházíte do nákupního košíku, připočítá se vám k tomu poštovné, vy se zaregistrujete a pošlete.

“Cože? Jak, zaregistruju?” No prostě tu adresu napíšete do předem připraveného formuláře (často se totiž stávalo, že lidi zapomínali napsat ulici a tak podobně), zadáte uživatelské jméno a nějaké heslo, které si pěkně zapamatujete a příště už nebudete muset vyplňovat jméno, ani adresu, ani kontakt. A prosím vás, vyplňujte to s diakritikou!!! Když nad jméno nenapíšete háky a čáry, může se stát, že vám to na poště nedaj!

Další plus se týká Slovenska. Ano, objednávat se dá i ze Slovenska. Zboží je sice dražší, což je způsobeno nejen rozdílným kurzem, ale hlavně problémy, které se vyskytují při dopravě na Slovensko. Bohužel, s tím už nic neuděláme. Jen čekací lhůty jsou delší (taktéž především díky dopravě).

Na shopu ještě chybí spousty zboží, ale během několika dnů se zde začnou objevovat. Začít můžete třeba videem Kick The Shit 2000, nebo cédéčkem Moka Only…

Takže tedy skol, zlomte waz. Jen vás prosím, přečtěte si pořádně nápovědu, aby zbytečně nedocházelo k chybám a následným nedorozuměním.

RUKAHORE_SHOP_BANNER

Diskutuj na Bbarak.cz

Už jsi četl?