hledat

Tags:

První půlka listopadu přinesla i čerstvé výstřely od Run The Jewels a Planet Asii se Snowgoons

Sdílej
Pátek 11.11. 2022 byl ve finále mnohem větší den, než jsme si mysleli. Ať žije kvalitní rap. Nas, Homeboy Sandman, Oddisee. Druhý listopadový pátek roku 2022 vypadal na velmi plodný den. Ve skutečnosti to bylo ještě silnější datum a my vám hned prozradíme proč.
 

Planet Asia a Snowgoons – Univerzal Zeitgeist Intelligence

Frontman Gold Chain Music a 1/2 Cali Agents patří mezi ty, kteří jsou k nezastavení. Napumpovaný žíly na krku nebo propocený triko, to je Planet Asia na živo. Bůh dodal talent, kvalitní hlas a to je ve světe rapu důležité. Šestačtyřicetiletý rapper z Fresna má tak rozsáhlou diskografii, že bychom o ní mohli psát celé pondělí. Ne vždy byl vybrán správný výběr beatů ( to neplatí ve spolupráci s Apollo Brownem nebo Evidencem ), ale za ty roky pořád nenudí. Tentokrát se to vydařilo více než dobře. Produkci totiž obstarala super partička z Německa a to nemůžou být nikdo jiní než Snowgoons. Tahle undergroundová kapela snad vždy dodá líbivý zvuk. Takže tu máme album, které zní velmi dobře a k tomu máme dominantní rap.

Run The Jewels – RTJ CU4TRO
 
Super americké duo EL-P a Killer Mike aka Run The Jewels patří ve světe rapu k tomu nejlepšímu. co můžeme dostat. Můžeme mít námitky, nesouhlasit, ale to je tak vše. Tahle dvojice je spolu od roku 2011 a za tu dobu k nebesům doslova vystřelili. Skvělý je na tom to, že si stále drží vysokou kvalitu. Takže když se tihle dva rozhodnou něco vydat většinou je kolem toho haló a to i v případě, že se jedná o remixovaný materiál.RTJ  dva roky po jejich posledním albu RTJ 4 z roku 2020 spojily síly s hvězdným obsazením latinskoamerických umělců a vydali projekt RTJ CU4TRO. 11 skladeb v koprodukci dlouholetého spolupracovníka Nicka Hooka. No prostě blázinec. A co nás čeká příští pátek ? To vám prozradíme brzy.

 
Tagy: