hledat

Tags:

Profesor Smok a Kazet do třetice všeho dobrého. Rafinovaně v bouřlivé atmosféře, u které zamrazí

Sdílej

U našich severních sousedů už koluje mezi rapovou komunitou zpráva, že Profesor Smok a Kazet do toho potřetí společně praští. Jejich nové album „Teraz Dobrze?!“ míří na prodejní pulty již sedmého říjnového dne pod křídly vydavatelství Brain Dead Familia a pozornost vzbuzuje nejen početná enkláva hostů.

Po dvouleté přestávce se toto duo z Poznaně a Lodže opět vydalo do studia, aby fanouškům připravilo nový materiálem. Výsledkem je celkem šestnáct stop, ve kterých je možné registrovat také hosty jako Słoń, Shellerini, Paluch, Sarius, Gibbs, Floral Bugs, Piotr Cartman, Mati Poszny, DJ Nambear  nebo Groov z metalové skupiny Drown My Day.

Autoři lákají na materiál, který má být nejrafinovanějším a nejbouřlivějším v jejich dosavadní kariéře. Čerstvý singl „Apokalipsa św. Smoka“ tomu jest důkazem, že se nejedná o dílo, které by zapadlo v moři tuctovosti.

Nedočkaví fanoušci pořizující si suvenýry již v rámci předobjednávek nebudou ochuzeni o speciální EP „Cooo“, které má být složeno ze šesti stop. Jeho produkci šéfoval Andrzej Groch a Profesor Smok výsledek okomentoval slovy, že to bude unikátní a revoluční.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1