hledat

Tags:

Producentská jistota Magenta a dostihová flow Paina? Tahle kombinace by mohla frčet nejen skrze singly

Sdílej

Možná patří k nejmenším tvářím tuzemské rapové scény, ale jeho hlas rezonuje nejen do koutů matičky stověžaté. Jméno Pain je dnes již etablovaná značka a prezentuje se zvukem, který dostane přítomné do varu. Před dvěma lety si odbyl debut s deskou „Ksicht“ a nyní je tu znovu, aby své získané pozice nevyklidil, nýbrž potvrdil. Album ponese název „Vibes“ a pomocníkem mu v tomto případě byl Magenta.

Není to poprvé, co Pain vsadil právě na Magentu. Již v roce 2019 z toho bylo „Jiná Vlna EP“ a to nepočítáme ostatní věci, na kterých byl přítomen. Kromě několika singlů však bylo poslední měsíce ticho, což mohlo signalizovat studiovou aktivitu, ale také hledání nové inspirace. „Makám na novejch věcech furt, i když o tom moc neinformuju. Už brzo začnu informovat víc a věřím, že budete mít radost jak zmrd,“ utnul Pain před pár týdny všechny spekulace.

Později vylezly na povrch reálné obrysy nového materiálu, který dostal konečný název „Vibes“ a Pain na něm makal ve spolupráci s již zmíněným Magentou. Do éteru bylo vysláno 16. června a fanoušci se dočkali kromě CD´s také na vinyly a doprovodný merch. Pain je jméno koncertně hojně využívané, což dokládá nedávná účast na festivalu Votvírák. Již tento víkend bude k zastihnutí v Jinolicích v rámci Frontline festivalu a pokud jde o křest samotné akce, tak proběhne 16. července před pražským klubem Cross.

Tracklist:

01) Tam a sem
02) Kdo je Malej Zee
03) Život 2
04) True
05) Pořád líp
06) Fantozzi
07) Blessed
08) Grind ft. Blako
09) Lítat ft. Sofian Medjmedj
10) 000 000
11) Znáš to
12) G
13) Všude kudy dem ft. Batrs, Brejchus, MC Spyda & Rook
14) Je mi jedno
15) Oh Shit

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1