hledat

Tags:

Přistupte blíže všichni ti, kdo chcete vyrazit na Mystic Sk8 Cup s R.A. The Rugged Manem, Mojí Rečí a Michajlovem zcela zdarma

Sdílej

Tradiční třídenní závod světového poháru ve skateboardingu proběhne letos ve dnech 24. – 26. června 2022. Na sedmadvacátý ročník Mystic Sk8 Cupu, který se řadí mezi největší skateboardové události v Evropě, se na pražský ostrov Štvanice sjede více než 150 zahraničních a domácích závodníků, kteří zde budou soutěžit v disciplínách street a bowl o celkovou dotaci 30.000 USD.

I letos je Mystic Sk8 Cup zařazen do série závodů organizace World Cup Skateboarding. Program Mystic Sk8 Cupu doplní koncerty zahraničních a domácích kapel.

Součástí pátečního programu bude nově Mystic Cypher King – taneční breaking battle nejlepších CZ a SK b-boys, kterého se zúčastní také hvězdný Dr. Hill. Hudebně naváže hodinovým vystoupením Michajlov.

V neděli zakončí Mystic R.A. The Rugged Man, který patří vedle jmen jako Mobb Deep, Wu-Tang Clan, Kool G Rap, Rakim nebo Notorious B.I.G. do Bible amerického hip-hopu. Těžko hledat umělce, který si téměř po třech dekádách drží správný kurz a dokáže být kontroverzní ve správný čas a zároveň respektovaný. Být autentický a mít excelentní flow je totiž přesně to, co drží tohot newyorského rappera dlouhodobě na vrcholu.

Jeho show podpoří slovenská stálice Moja Reč, která vystoupí v Praze po dlouhých třech letech a stane se tak v době, kdy připravuje čtvrtý díl „Dobrých chlapců“.

Třídenní vstupenky zakoupíte na www.goout.net. Jednodenní vstupenky se budou prodávat pouze na místě.

Soutěž o 2 x 2 třídenní vstupy:

Který Čech se vydatně podílel na poslední desce Rugged Mana?

a) Dj Wich
b) Radimo
c) Dj Opia
d) Kato
e) Dj Fatte
f) DTonate

Na správnou odpověď čeká mail soutez@bbarak.cz a to až do středy. Kromě předmětu Mystic nezapomeňte uvést také civilní jméno a nejrychlejší kontakt na vás. Hodně štěstí.

Masta Killa, Ghostface a Kool G Rap si udělali čas na Rugged Mana a dopadlo to takto…

Když R.A. The Rugged Man roztřepe svou sanici, je třeba být na pozoru. Tím spíš, když je u toho i Chuck D z Public Enemy

R.A. The Rugged Man vyslyšel přání syna U-Goda z Wu-Tang Clanu a navštívil jeho novinku

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1