hledat

Přidej se do prvního českého DJ’s Battlu na allElements.net!

Sdílej

Páni mistři, naľhavte své maąiny, protoľe DJ’s Skills Battle právě začíná. Bude to zatím první DJský battle na webu v ČR, tak doufám, že se vydaří a bude mít stejný ohlas jako Big Battle nebo MC’s Contest. O vítězi rozhodnou lidi, tak věřím, ľe hlasování bude poctivé, jak má být. Zatím ľádné ceny nejsou, ale do budoucna se s nimi počítá, pokud se tento souboj vydaří. Takľe jestli se chcete zúčastnit musíte splnit tyto pravidla:

1) Battle bude v kategorii scratching, takľe beat jungling jen velmi omezeně a různý blbosti s přenoskama (klepání do přenosek, vyklepávání beatu ramenem a podobně), ale hlavně efekty jsou zakázaný. Povolený jsou pouze korekce basy, středy a výąky, ale jinak se fantazii meze nekladou.
2) Track musí mít minimální stopáľ jeden a půl minuty a maximálně dvě minuty.
3) Track nesmí přesáhnout velikost 5 Mb.
4) Hotový tracky posílejte na admin@allelements.net s předmětem DJ’s Skills Battle, jinak budou vymazány.
5) Tracky posílejte do 2.5.2006, kdy bude uzávěrka.

Takľe makejte, nahrávejte a předveďte své skills. Máte na to 14 dní, což by mělo být dost času. Hlasování proběhne od 3.5 2006 do 10.5 2006.
Pozn.: Pokud jen znáte nějakého DJe schopného se zůčastnit, kamľitě mu o soutěľi řekněte. Jen při účasti více lidí bude moct být battle zábavný a zajímavý.

A kromě toho se můžete zůčastnit MC’s Contestu, tentokrát s beatem od Fattea ze skupiny IdeaFatte. Vše potřebné najdete na ALLELEMENTS.NET.

Diskutuj na Bbarak.cz