hledat

Tags:

Příběh o Biggie Smallsovi, jaký dosud nezazněl? Sleduj trailer lákající na blížící se Netflix dokument

Sdílej

Protože už je Netflix v česko-slovenských domácnostech stejně běžný jako SodaStream, mixér nebo toastovač, pevně věříme, že vás bude zajímat i následující informace…

První březnový den bude mít na onom placeném poskytovatelů filmů, seriálů a dokumentů premiéru nové dílo “Biggie: I Got A Story To Tell”.

To vzniklo jak v návaznosti na skutečnost, že byl Frank White posmrtně uveden do rockandrollové síně slávy, tak na fakt, že by ho příští rok čekala oslava padesátých narozenin.

Zbrusu nový dokumentární snímek nabízí nový pohled na jednoho z nejvlivnějších rapperů všech dob a to od těch, kteří ho znali vůbec nejlépe.

Dokument byl vytvořen s požehnáním Biggieho rodiny a má nabídnout intimní pohled na jedinečného umělce, jenž prožil velmi rychlý vzestup a také tragický konec.

Pod režií je podepsán Emmett Malloy, který pracoval se záběry natočenými nejlepším kamarádem Notoriouse Damionem “D-Roc” Butlerem, jenž byl v době střelby v roce 1997 v inkriminovaném voze jakbysmet.

Další menu mají tvořit nově pořízené rozhovory s nejbližšími přáteli a rodinou, které slibují odhalení stránky Christophera Wallace, jakou svět dosud neznal…

Tak co, bude hovořit jen Faith Evans, nebo se dostane i na první dámu Junior M.A.F.I.A. Lil’ Kim?

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1