hledat

Tags:

Prevence před krysami? Refew a JohnyBoss nabízí recept, jak se před zrádci z okolí obrnit

Sdílej

Podzim minulého roku nabídl debutovou desku žižkovského patriota JohnyBosse „Made in Czech“. Tehdy mu celý tracklist pomohl hudebně zaštítit zlínský „Tesař“ DJ Fatte a s odstupem času se zdá, že jim spojení sil svědčí. Jak se tak zdá, tak by to nemuselo skončit jen u jedné desky, neboť lehké indicie se k nám již dostali, ale to bychom prozrazovali asi už mnoho.

Jeden z lídrů nové mízy boombapu v dubnu nabídl singl „Propadák“, ve kterém vtipně demonstroval, co všechno je možné zažít při koncertech. Tentokrát padla volba na vážnější téma, ve kterém své místo našel také Refew z Blakkwoodu. Jak tedy dopadla spolupráce Žižkova s Libní pod hudebním dohledem ze Zlína? V repertoáru JohnyBosse registrujeme i silnější stopy, ale dlouhodobě oceňujeme upřímnost a reálnost jeho výpovědní hodnoty. 

Jak již název „Kudly v zádech“ napovídá, nedozvíme se nic světoborného či futuristického, přesto se jedná o téma, které lemuje životy každého z nás. Krysáctví, podrazáctví či falešnost je pro mnohé denním chlebem, ale obranyschopnost s i musíme vytvořit sami. Inspirací může být ale recept od všech zainteresovaných v této skladbě.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1