hledat

Tags:

Překvapilo tě další sólo Pastora příjemně? Nabízí se prostor získat originál i s trikem

Sdílej

Ostravský králík nespí. Azurit Kingdom dále vykazuje svou činnost skrze Pastora, který v závěru minulého roku přispěchal se svým dalším sólem „Nože a hadi“. Někdo nad ním lámal hůl, jiní očekávali, jestli se dokáže vzpamatovat z rozkmotření se Sergeiem Barracudou. Nedávná recenze na tento disk dala za pravdu tomu nejméně početnému táboru, který věřil, že Pastor náročný minulý rok ustojí a hudebně dokáže obstát. Možná je to skutečně jeho životní dílo, možná záblesk lepších zítřků. Pokud však toužíš mít tohle album ve své sbírce za nulový peníz, nastává právě tvá chvíle.

Bez hostů s a jedním producentem v zádech vytvořil Pastor zajímavou kompozici, která vykazuje celou řadu světlých momentů. Díky dlouholeté spolupráci nebyl problém obstarat pár hmotných statků do soutěže, ve které můžeš získat nejen samotný disk, ale ve hře je i triko AK. První výherce bere obojí, druhého pak rozhodně neurazí cena útěchy v podobě zabaleného nosiče „Nože a hadi“.

Soutěžní otázka o 2 ks alba „Nože a hadi“ a triko AK:

Kterou skladbu byste marně hledali v sólové diskografii Pastora?

a) Crime story

b) Zmizet

c) Anipiču

d) Public Enemy

Správné odpovědi pošli na soutez@bbarak.cz do pravého poledne 19. února a do předmětu uveď „Pastor“. Nezapomeň přidat i své civilní jméno a adresu, aby ti zásilka byla bez problémů doručena. Redakce Bbarak.cz ti přeje hodně štěstí, a pokud se na tebe zrovna v tomto případě neusměje, můžeš si disk objednat skrze shop Azurit Kingdom.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1