hledat

Pražský křest alba Mezi Řádky podpoří Idea a Matys

Sdílej

Pokud hledáte sociálně relevantní rap v moderním kabátu, jste na správné adrese. Mezi Řádky výborně kombinuje tyto dva aspekty ve fungující celek a lehce si hledá své místo na scéně. Podpořeno několika kvalitnímy hosty a konzistentní produkcií, zabírá toto album horní polovinu našeho žebříčku hodnocení v recenziích

V pražském Rock Café se ohřáli již vloni se sólovou deskou Ronin. Na stagei byla i tehdy plná sestava, avšak Michajlov celé show vévodil. Daniel se vypracoval a po jeho boku má své pravoplatné místo, stejně tak, jako Marys za plackama. Souhlasit bude každý, kdo tuto trojku spolu fungovat již viděl. Pokud tomu tak není, 16. března je ideální šance to napravit. Michajlov, Daniel a Marys vyráží pokřtít svoje album do Prahy. Živnou půdou bude opět klub Rock Café, který dobře ví, co je kvalita. A ví to i TYNIKDY LABEL, který bude tomuto křtu sekundovat.

Matys s Michajlovem si sedli velice dobře a tak není divu, že akci bude otevírat právě nejnovější člen labelu, kterého album je také na spadnutí. Odehraje třeba nová spolupráce s názvem Fotky? Uslyšíte Hluboko naživo? Všechny tyto odpovědi a mnohem více skrývá lupen, který si můžete pořídit v předprodeji v rámci sítě GoOut.cz, nebo přímo v pokladně klubu Rock Café na Národní Třídě 10. A program pokračuje. Chybět totiž nebude ani další podporovatel tohoto projektu, Idea. Svou show dodá v sobě typické kvalitě a záda mu pokryje Inphy. 

Doraž pokřtít album Mezi Řádky již 16. března do Rock Café. Program je slibný a nuda rozhodně nebude. Aktuální novinky ohledně akce sleduj na sociálních sítích a těš se na soutěž o lupeny v naši režií již brzo. 

Akce: Michajlov, Daniel, Marys – křest alba Mezi Řádky, hosté: Idea, Matys, Inphy
Klub: Rock Café, Národní 10, Praha 1
Datum: 16.3.2018, 21:00
Vstup: Předprodej 180,- + poplatky, na místě 220,-
Akce: https://www.facebook.com/events/1144651865675260/

Diskutuj na Bbarak.cz

Už jsi četl?