hledat

Tags:

Právě teď můžeš vidět plout kolem planet kalifornský čtyřlístek Ice Cube, Snoop Dogg, E-40 a Too $hort

Sdílej

Pokud by vás to náhodou minulo, na západním pobřeží operující čtyřlístek Ice Cube, Snoop Dogg, E-40 a Too $hort spojil síly, dal hlavy dohromady výsledkem je skupina Mount Westmore, s tím, že třešničkou na dortu by mělo být společné album, které může klidně přilétnout v dalších měsících.

Singl „Big Subwoofer“ už měl veřejnou premiéru v dubnu v rámci boxerské exhibice Jake Paul vs. Ben Askren. Docela propracovaný vizuál, v němž můžete vidět hlavní hrdiny plout kolem planet jako Supercroooo, si ale odbyl premiéru až na podzim.

Kromě jejich desky bude song součástí nadcházejícího projektu „Snoop Dogg Presents: The Algorithm“, jehož hlavním úkolem bude představit minulost, přítomnost i budoucnost legendárního Def Jamu.

„Na této kompilaci je tolik talentů i tolik hudebních stylů, až to narušuje algoritmus. Právě teď nám algoritmus říká, že musíš rapovat tímto způsobem a musíš znít právě takhle. Nikdo ale nemluví o pocitu. Právě ten vám dá můj algoritmus,“ láká na blízkou budoucnost čerstvý padesátník z Long Beach Bigg Snoop Dogg.

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1