hledat

Tags:

Pragoholik věští konec Babiše a dopomáhá mu k tomu svým důrazným apelem

Sdílej

Politický rap je nutnou součástí hiphopové kultury již od Public Enemy a i dnes pochodeň politického rapu udržují jména jako Killer Mike, Vinnie Paz a mnoho dalších. Jednou za čas se do politiky opře každý rapper a to i takový, co běžně této složité tématice neholduje.

No a jelikož se blíží volby, tak svoje vyřkl i Pragoholik, který si na pomoc vzal zahaleného rappera se jménem Maštizm*d, který by si měl vybrat jiný nick, aby šel zobrazit alespoň v titulce. Oba se v klipu zakuklili, vzali lopatu a krumpáč a místo obrazného tunelování se pustili do kopání hrobu Babišovi, kterému tak přejí brzký konec.

Pragoholik se vyloupl před pěti lety, kdy jeho kultovní „Jedou sem benga“ trhli skoro milion views i bez videoklipu. Svojí rozjetou kariéru opepřil videama z mnoha cest, posledně např. ze Spojených států nebo Nizozemska. Maštizm*d je zase cápek, co mu poslední dobou sekunduje a jeho identita zůstává skrytá. 

Politika určitě není primárním Pragovým tématem. S o to větší vervou se společně s kolegou pouštějí do pohřbívání Babiše, který je taky věčným nepřítelem č. 1 a jeho prezidentská kandidatura jistě ještě nenechá leckteré mikrofóny dlouho vypnuté. Video je low budget, možná by to chtělo dát si větší práci, ale účel často světí prostředky.

KONEC BABIŠE ♫ PRAGOHOLIK & MAŠTIZMRD – YouTube 

Tagy:
Tao Quit

https://linktr.ee/taoquit BBarak Obbama

  • 1