Doporučené
Když se jeden podívá na počet YouTube odběratelů, vyjde mu, že Feid není v žádném případě malé jméno a na úvod si můžeme dát i malou hádanku.
Uhádnete, odkud je, když povíme, že žije a tvoří v jediné zemi Jižní Ameriky, jež se rozkládá u obou oceánů, tedy jak u toho Tichého, tak na pobřeží Karibiku, čili u Atlantského?
Hynku! Viléme! Jarmilo! Máš pravdu, je z Kolumbie, přesněji z Medellínu a právě teď je aktuální díky novinkovému EP o šesti zářezech s názvem „Sixdo“.
Poslední skladba tracklistu připadla na „Le Pido A Dios“, pod jejíž poklidnou produkcí je podepsán Dj Premier, jenž už ze žánrové škatulky kvůli větší hudební pestrosti vykročil tolikrát, že nás to nijak nepřekvapuje.
Jeho „kolumbijskému spojení“ veřejně zatleskali například Posdnuos z De La Soul, Dj Nu-Mark, Dj Khalil, Pharaohe Monch nebo Macklemore, jenž uvedl, že „this shit is so good, homie“. Jaký názor máte vy?
P.S.: V souvislosti s Preemem přikládám ještě jednu drobnost v podobě fláku „Gangstarr“ od Davea Easta, který si k tomu propůjčil beat „Royalty“.
Dj Premier ale umí být pořádně zlověstný! Tenhle striktní flák s Teflonem se povedl