hledat

Tags:

Pozvat si do songu Dizzee Rascala a nebýt zastíněn, to už je na metál. Ocean Wisdom pořád roste!

Sdílej

Londýnského Ocean Wisdoma pořád považujeme za novou krev, neboť debutoval v roce 2016. Ceníme ho však víc a víc i k vůli tomu, že nikdy nedělá kompromisy na úkor obsahu textů a takové zásady si vážíme.

Čeští fanoušci už ho měli možnost vidět hned několikrát – ať už v metropoli, nebo na Hip Hop Kempu, kde jsme si ho jednou odchytili a zeptali se ho na to, jestli je raději ve studiu, nebo na koncertních pódiích. A co odpověděl?

Preferuji tvorbu hudby. To neznamená, že bych neměl rád koncerty, ale ten důvod… Hele, já jsem prostě trénoval ve svém pokoji pět let, pak jsem postupně měl možnost trénovat ve studiu, a pak jsem to nahrával ve studiu, takže to všechno bylo na prvním místě. A to je to, co na tom miluje, je to moje vášeň. A pak, když už se dostaneš na nějakou úroveň, tak pak už musíš začít dělat koncerty a já si je moc užívám, ale s rapem jsem začal právě proto, že rád tvořím umění. Když jsem s tím začínal, ani mne nenapadlo, že bych to dělal před tisíci lidmi, jenom jsem chtěl vytvořit něco kvalitního. A také jsem musel hodně dlouho trénovat. Takže ten proces psaní je to, co miluju nejvíce. Jsem spisovatel,“ vzkázal šestadvacetiletý mistr ceremonie, jehož prima track „Tom & Jerry“ se mimochodem dostal dokonce na soundtrack FIFA 19.

Kvůli důvodu, proč tvoří, tu ale nyní nejsme. Děje se tak díky jeho novému video singlu „Blessed“, který mu vyprodukoval Dark Heart a v němž je slyšet velezkušená grime legenda Dizzee Rascal, jehož jméno se musí respektovat, i kdyby na chleba nebylo.

 

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz