hledat

Tags:

Považuješ se za skalního fandu Yelawolfa? Pak máš velkou šanci vyrazit na jeho vyprodanou českou show zdarma

Sdílej

Na redakční stůl nám přistály dva volné lístky na nejbližší pražskou show Yelawolfa, která se uskuteční pět dní po Stormzym, čili druhé březnové pondělí roku 2020 na půdě Roxy.

Na této nabídce je speciální zejména skutečnost, že je interpretova premiéra v české metropoli již nějaký čas vyprodaná a pokud nejste někdo opravdu důležitý, dostat se pod pódium už nemá daleko k žánru sci-fi.

Váš oblíbený server Bbarak.cz má však řešení pro ty nejšťastnější z vás, které pošleme na ostříleného čtyřicátníka z Alabamy zcela bez nákladů. A co za to? Nic složitého, jen nás musíte přesvědčit, že jste skutečně jeho fanda…

Na mail soutez@bbarak.cz nám napište, jestli vás víc baví jeho loňská deska „Trunk Muzik III“ pod velkým Shady Records, nebo jeho o půl roku mladší dlouhohrající následovník „Ghetto Cowboy“, jehož si vydal sám na vlastním nezávislém labelu Slumerican Records? A nemusíte si pro sebe nechávat ani důvod, proč tomu tak je.

Jo a uzávěrka je ve čtvrtek 5. března, jo? Hodně štěstí!

Výherce dvou lupenů je Patrik R. Gratulujeme a ostatním moc děkujeme za účast. Řada názorů byla zajímavá!

Úplně se usadit by byla nuda, vždy jsem chtěl pokoušet žánrové hranice i své fanoušky, říká Yelawolf před svou pražskou premiérou

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1