hledat

Poslední kousky kolekce jaro/léto 2011 od Massu v Queensu

Sdílej

Stále populárnější streetwearová značka Mass DNM přichází v těchto dnech s posledními kousky své kolekce jaro/léto 2011. Těšit se tak můžete na pestrý výběr triček, shorts, mikin, jeans, kšiltovek a doplňků.

Ze širokého výběru designů, který Mass DNM nabízí, nejvíce zaujmou tři základní linie celé kolekce.

Base je určena pro všechny, kteří si nepotrpí na výrazné motivy, ale mají rádi čistou jednoduchost. Nosným znakem této linie je pouze tradiční logo Mass DNM s vavřínovými listy. V Base naleznete nejen trička, mikiny, tepláky či shorts, ale i řadu doplňků – kšiltovky, pásky a peněženky. Barevně se Base drží svojí jednoduchosti – černá, bílá, šedá a modrá.

Příznivci hiphopu a graffiti jistě ocení řadu s názvem Nord. Tu spojuje motiv natagovaného nápisu Mass Denim. Trička, mikiny a kšiltovky se striktně drží jen tří barev – černé, bílé a šedé. Linii Nord také podpořila west coast legenda Game.

Přímo z ulice poté vychází další základní řada kolekce jaro/léto 2011 Logo s podtitulem Most Addictive Street Stuff. K tradičním barvám jako je černá, bílá a šedá, přibyla ještě sytě červená, která celou tuto linii zvýrazňuje. Těšit se také můžete na zajímavé grafické motivy, které posouvají značku Mass DNM do dalších rozměrů streetwearu.

Díky velkému výběru designů, barev a střihů si z nabídky Mass DNM vybere opravdu každý! Kompletní nabídku značky Mass DNM naleznete na www.queens.cz. zdroj: queens.cz

Diskutuj na Bbarak.cz