hledat

Pomůže B-Realovi sázka na frontmana Black Eyed Peas?

Sdílej

Když zvážíte, že Sen Dog a Mellow Man Ace mají svou skupinu Reyes Brothers a právě na Koch Records vydávají LP „Ghetto Therapy“, DJ Muggs se věnuje labelu Angeles Records, pod nímž pečeuje např. o Self Scientific a i B-Real nelenil a loni, respektive předloni, představil mixtapy „The Gunslinger Vol. 1“ a „The Gunslinger Vol. 2: Fist Full Of Dollars“, na první pohled by to mohlo vypadat,  že se Cypress Hill rozloučili výběrem „Greatest Hits From The Bong“ již loni a nyní se věnují svým vlastním projektům, nicméně vzhledem k jejich právě započatému mini turné to zřejmě není otázka dne. 

A to i přesto, že po tracku „Scarface: The World Is Yours“ pocházejícím ze stejnojmenné počítačové hry má B-Real, jenž si svého času prošel románkem s Carmen Electrou, rozpracován sólový debut, který ponese jméno „Smoke N Mirrors“. Deska by se měla prostřednictvím jeho vlastní nahrávací firmy Audio Hustlaz dostat mezi rapuchtivý lid v létě 2007 a na produkci představit jména jako Fredwreck nebo Will.I.Am z Black Eyed Peas, jehož pole působnosti se zdá býti vážně nekonečné.

Jeden z nejoriginálnějších hlasů scény ovšem bude muset v první řadě předsvědčit svými dovednostmi. Kouzlo devadesátek totiž vyprchává a opravdu zaujmout se v dnešní době jeví jako přetěžký úkol.

Zdroj: Billboard

Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz