hledat

Tags:

Polští velikáni v těžkých časech kopou za jeden tým. Jak se zapojili O.S.T.R., Paluch, Tede, Keke či další?

Sdílej

Před pěti lety se na polské scéně objevila zajímavá výzva, které se zúčastnila velká část tamních lídrů. Nyní jsme se dočkali druhého dílu, který se nese v duchu boje proti koronaviru. V časech karantény vzniká projekt „ho16challenge2“ a výčet zúčastněných je opět pestrý a vykazuje skutečné velikány. Bojuje se i za dobrou věc, neboť se vybírají peníze pro nadaci Siepomaga.pl.

Z hlav autorů tohoto nápadu jasně zaznělo, že se nejedná jen o zábavu pro majetné, ale spíše tato challenge znázorňuje schopnost scény se semknout za dobrou věc a podpořit společnost v těchto těžkých časech. Zájem u našich severních sousedů je o jednotlivé příspěvky vskutku mimořádný, což dokazují i čísla sledovanosti.

Zbývá už jen vyjmenovat jména, která se této výzvy zúčastnila. Je jich už celá řada, ale zahlédnout na YouTube můžete třeba snahu tváří typu O.S.T.R.,Tede, Paluch, Keke, Szpaku, Sarius, Białas, Ero, Słoń, TPS, Quebonafide, Mata, Solar, Beodes. To však není ani zdaleka všechno a nová jména každým dalším dnem přibývají.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1