hledat

Tags:

Polsko v plně temné kráse: Hades vás zavede na místa, kde se fantazie mísí s městským hlukem

Sdílej
RUKAHORE_SHOP_BANNER

Jeho jméno je v polské rapové komunitě známo velmi dobře. Člen legendární formce HiFi Banda od roku 2011 kope sám za sebe, několikrát hrál i v Čechách nejen v rámci Hip Hop Kempu, ale navštívil i pár pražských klubů. Hades je pes, který štěká do beatů tak intenzivně, že si to hned zamilujete. A co na tom, že jeho poslední album je pravý opak nosiče „Świattło“ z roku 2017. Energie zůstala, ale světlo vystřídala tma.

„Combo“ bylo vypuštěno na prodejní pulty 14. listopadu pod křídly stáje Asfalt Records. Ve čtrnácti stopách nenarazíš na žádného hosta, což je veliká škoda, když si vzpomeneme, jak libozvučně šlapalo v roce 2013 jeho společné album „Haos“ s O.S.T.R. Hades moc dobře ví, jak se dělá hudba, která ukojí i náročnějšího posluchače. A o tom i aktuální disk je, což dokazuje každá jeho stopa v tracklistu.

„Combo je kolekce rozmazaných fotografií. Popis osamělé cesty do budoucnosti prostřednictvím míst, kde se fantazie mísí s městským hlukem. Za tónovaným oknem se hluk stává něčím, co nevnímáte, ale on tu je,“ nechal se slyšet Hades, který připravil pro fanoušky i doprovodný merch.

Tracklist:

1. Drive
2. Off
3. COMBO
4. SMOG
5. Mi Casa
6. Kameleon
7. Piekło
8. OMG
9. Lewy Pas
10. Super
11. Mówiłem Im
12. Noga Na Gaz
13. Nietykalni
14. Blask

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1