hledat

Tags:

Pokud jde o rozlučky s grácií, eLKa letos vládne tuzemskému trhu. Chceš jeho album gratis?

Sdílej

Už několikrát nejen na webu Bbarak.cz zazněla informace, že se eLKa rozhodl pověsit rapové řemeslo definitivně na hřebík. Někdejší světoběžník freestylových pódií toho za sebou nemá málo, ale asi dozrál čas, kdy se vydat jinou cestou. Pokud jde ale o rozlučky s grácií, tak toto jméno letos zatím vládne tuzemskému trhu, neboť jeho poslední sbohem skrze album „Kronika cestovatele“ zasytí jak deset chodů ve tvém oblíbeném reštiku. A proč to rovnou neposlat do sluchovodů ze suvenýru do sbírky zcela zdarma?

Uzavření trilogie navazuje na placky „Deník cestovatele“ a „Zápisník cestovatele“. Rodák z Klášterce nad Ohří se po letech ve hře může ohlížet, sumarizovat, ale také dát volný průběh aktuálním emocím. S hosty jako Refew, Jakub Raif, Patrik Malcovský, Torry nebo ChuliGuns se vydal na poslední rapovou výpravu, která nám byla zaslána do redakce ve formě dvou originálů, které dáváme k dispozici.

Soutěžní otázka o 2 ks alba „Kronika cestovatele“:

Koho porazil eLKa ve finále Battle Night 10?

a) Matheuse

b) MC Ondru

c) MC Metoděje

d) Resta

Správnou odpověď pošli na soutez@bbarak.cz do pravého poledne 12. srpna a do předmětu uveď „eLKa“. Nezapomeň přidat i své civilní jméno a adresu, aby ti zásilka byla bez problémů doručena. Redakce Bbarak.cz ti přeje hodně štěstí, a pokud se na tebe zrovna v tomto případě neusmálo, můžeš si disk zakoupit na shopu elkaofficial.cz.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1