hledat

Tags:

Pokračování titulu Bengoro rezonuje tuzemskou rapovou komunitou. Chceš získat originál gratis?

Sdílej

Jméno, které není nutné v tuzemské rapové komunitě příliš rozpitvávat a už vůbec ne představovat. Rytmus je jednou z nejvýraznějších tváří československé scény a svou tvorbou ovlivnil nejen fanoušky, ale i celou řadu nastupujících interpretů. Některé jeho kroky se ne vždy setkaly s pochopením, ale právě chuť si jít za svým a dělat si to po svém jej dostaly tam, kde dnes jedna třetina partičky Kontrafakt je.

Pro letošní závěr roku si Rytmus připravil pro fanoušky obzvlášť lákavý bonbónek, neboť vytvořil pokračování kultovního titulu „Bengoro“. Kromě sedmnácti skladeb jsme se dočkali celé řady zvučných hostů. Rytmus je mnohými označován jako „Král“, proto není žádným překvapením, že se tento release bude hlásit o status nejlepší slovenské rapové desky roku 2023.

Soutěžní otázka o 3 ks alba „Bengoro 2“:

Kterého hosta byste marně hledali na albu Bengoro z roku 2006?

a) Ego

b) Miky Mora

c) Separ

d) Slipo

Správnou odpověď pošli na soutez@bbarak.cz do pravého poledne 31. prosince a do předmětu uveď „Rytmus“. Nezapomeň přidat i své civilní jméno a adresu, aby ti zásilka byla bez problémů doručena. Redakce Bbarak.cz ti přeje hodně štěstí, a pokud se na tebe zrovna v tomto případě neusmálo, můžeš si disk zakoupit na shopu RukaHore.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012...

  • 1