hledat

Tags:

Pokouší se Bizarre o svojí vlastní verzi „Marshall Mathers LP“?

Sdílej

Nejúchylnější a v posledních letech i nejproduktivnější člen Dirty Dozen Bizarre je záruka rozvibrované bránice. Pokud tedy máte náladu na funny stuff. Ne, že by jeho styl byl přímo komediální, ale pokud vydá album, rozesměje vás, i kdyby se moc nesnažil.

Co se týče humoru v D12, překonával vždycky i pověstného šprýmaře Eminema. Ono obecně v rapu sluší, když se nebere až tak vážně. A i vážná témata se dají sem tam podat i s nadsázkou a na tu jsme u Bizarra zvyklí.

Jeho nejnovější album „18159 Stout“ se pyšní obálkou nápadně podobnou Eminemovým dvěma zásadním „Marshall Mathers“ LPčkám. O podobně velký zářez nejde, ale pokud jste při chuti na podzemní detroitský sound od zkušeného harcovníka, pak je Bizarre to pravé.

Detroit je kolébka horrorcoru a tak je každý pořádný player z D´ ovlivněn horrorcorem, i kdyby nechtěl. Bizarre zde nepředvádí „hácečko“ ale jeho muzika je vždy filmová a hardcore. Na desce mu zdatně sekundují King Gordy, Big T, Danny Mellz, nebo třeba ženština Rachel Ray. Ještě kdyby dostal do studia toho Ema…

Tagy:
Tao Quit

https://linktr.ee/taoquit BBarak Obbama

  • 1