hledat

Poison Pen má hodně práce!

Sdílej

Poison Pen je týpek, který má nejen vostrý jméno jako smrťákova kosa, ale především za sebou úspěšný singl “Top of the food chain” na labelu Brick records. Aktuální novinkou je, že světu oznámil název singlu numéro Dos, a to sice s ryze nevybíravým názvem “I’m fuckin’ you up”, který by se měl do měsíce a půl objevit v prodeji. Z druhé strany bude opět hanlivě pojmenovaná pecka “I smell pussy”, oboje vzešly z hudební dílny Malstone Productions. Tento singl bude i vedoucí singl pro jeho připravované EP “The Money Shot”, na které se třesou další tři krutý labely: Landspeed Records, který toho moc špatného neudělal, Third Earth Music, který je domovem pro Masterminds ale i pro ideál mých domácích snů, Jean Grae a do třetice i label Emveez Inc. Produkci tohoto EP Malstone Productions ošefují ještě Omen, DJ Static a Medina Black.

Dále se “jedovaté pero” Poison Pen chystá s některými členy grupy Stronghold (jmenovitě T La Rock a svým flow proslaveným J-Treds) udělat nějaký další věci. Přesně v téhle sestavě se už představili na singlu DJ Black Panther “52 Pick Up”, kde z druhé strany rapoval i Mr.Khaliyl (z Da Bush Babies). Album od Stonghold se jinak chystá na přelomu roku ke křtu, bojuje o něj také spousta labelů. Jeho produkci zařídí právě další týpci z této krů DJ Static a Stelfindex. Co se ale už dnes proslýchá, je fakt, že prý se na albu neobjeví ani jeden host, mimo Poisona Pena, přirozeně.

Další zajímavá sešlost a tedy důkaz, že kde je Poison Pen, tak tam je jedovato, se točí kolem projektu od rappa Apathy a producenta Celph Titled (o kterých jsem toho už napsal), kde byl měl právě Pen s dalším již mnohokrát mnou přotřelým C-Rayz Walzem porapovat na singlu “The More the Merrier”.

Abychom tak rychle neskončili s výčtem, kde bude moci být všude Poison Pen, tak vězte, že se ještě po boku C-Rayz Walze a Life Long objeví v novém videoklipu El-Pho “Deep Space 9mm”.

Dále se ještě objeví na připravovaném EP združení Emveez na jejich labelu Emveez Inc. Emveez je široký kolektiv lidí, ale hlavními rappery jsou právě Poison Pen a typ s krátkým jménem Zo.
Spolupracuje také s Rok Onem na jeho vtipně narážejícím albu “Planet Rok” (“Planet Rock” je snad první hiphopová deska historie). Poison Pen tu má dvě pecky.
A posledním želízkem do rozhořelého ohně je poslední featuring, který Poison Pen prohodil na projekt velkých fejmařů, Steela ze Smif-N-Wessun, UGho (ten jeden z The Dwellas) a Punchline, který by měl vyjít na Rawkusu pod záštitou DJ Selfa a Howie McDuffieho.

Myslím, že kdo došel až na konec, ten jméno “jedovatého pera” zřejmě nezapomene. Další informace o Poisonovi a labelu Brick Records se dozvíte na adrese Brick page

RUKAHORE_SHOP_BANNER

Diskutuj na Bbarak.cz